SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

Biuletyn Informacji Publicznej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

KADRA

 

NAUCZYCIELE

Nauczyciel

Przedmiot

Bagińska Krystyna

język niemiecki

Magdalena Kuć- Wróblewska

Edukacja dla bezpieczeństwa

Gmaj Magdalena

wychowanie fizyczne

Eder – Klisiajtys Alina

matematyka

Gajda Dorota

informatyka, technika

Jurczykowski Mariusz

wychowanie fizyczne

Malinowska Agnieszka

język polski

Dębek Ewa

muzyka, plastyka

Pietuszko Beata

język polski

Syrzeń Magda

język angielski

Ziółek Beata

język angielski

Chmielewski Ireneusz

historia

Magdalena Kuć- Wróblewska

WOS

Kozioł Tomasz

wychowanie fizyczne

Laudańska Małgorzata

matematyka

Maksimowicz Anna

język polski

Jaouhari Lidia

język angielski

Mieczkowska Bożena

biologia

Młynarczyk Violetta

fizyka, matematyka

Narowska Katarzyna

chemia, informatyka

Nicewicz Dorota

język polski

Julia Bałdyga

geografia

Niedźwiedzki Mariusz

wychowanie fizyczne

Waśkiewicz Barbara

język angielski

Zawalich Jolanta

religia

ks. Bartosz Chrulski

religia

Oddziały przedszkolne:

 

Pisarska Elżbieta

wychowawca oddziału przedszkolnego

Michalina Marchelska

wychowawca oddziału przedszkolnego

Edukacja wczesnoszkolna:

 

Pykało Alicja

nauczanie zintegrowane

Bąkowska Bożena

nauczanie zintegrowane

Bukowska Aldona

nauczanie zintegrowane

Gołubowska Barbara

nauczanie zintegrowane

Górska Iwona

nauczanie zintegrowane

Kopacz Joanna

nauczanie zintegrowane

Ruszczyk Jolanta

nauczanie zintegrowane

Kuć-Wróblewska Magdalena

nauczanie zintegrowane

Ewelina Nyczka nauczanie zintegrowane

Świetlica:

 

Olszewska Beata

wychowawca świetlicy

Dąbrowska Beata

wychowawca świetlicy

Chojnowska Barbara

wychowawca świetlicy

Biblioteka:

 

Barańska Agnieszka

bibliotekarka

Siwik Wioletta

bibliotekarka

Pedagog:

 

Kadelska Halina

pedagog szkoła podstawowa

Psycholog:

 

Knyżewska Agnieszka

psycholog

Logopeda:

 

Charubin Anna

logopeda

Wychowawcy poszczególnych klas rok szkolny 2022/2023:

0a- Elżbieta Pisarska

0b- Michalina Marchelska

1a- Iwona Góska

1b- Jolanta Ruszczyk

1c- Ewelina Nyczka

2a- Alicja Pykało

2b- Joanna Kopacz

2c- Kuć-Wróblewska Magdalena

3a- Barbara Goiłubowska

3b- Bożena Bąkowska

3c- Aldona Bukowska

4a- Katarzyna Narowska

4b -Magdalena Gmaj

5a- Bożena Mieczkowska

5b- Violetta Młynarczyk

6a- Beata Pietuszko

6b- Dorota Gajda

7a- Ewa Dębek

7b- Beata Ziółek

7c- Agnieszka Malinowska

8a-Małgorzata Laudańska

 

 

Data powstania: niedziela, 7 lut 2010 22:11
Data opublikowania: niedziela, 7 lut 2010 22:12
Data edycji: wtorek, 4 paź 2011 19:30
Opublikował(a): Admin
Zaakceptował(a): Admin
Artykuł był czytany: 6178 razy
Ilość edycji: 18