SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

Biuletyn Informacji Publicznej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

KADRA

 

NAUCZYCIELE

Nauczyciel

Przedmiot

Bagińska Krystyna

język niemiecki

Tutas Ewa

Edukacja dla bezpieczeństwa

Gmaj Magdalena

wychowanie fizyczne

Eder – Klisiajtys Alina

matematyka

Gajda Dorota

informatyka

Jurczykowski Mariusz

wychowanie fizyczne

Malinowska Agnieszka

język polski

Dębek Ewa

muzyka, plastyka

Pietuszko Beata

język polski

Syrzeń Magda

język angielski

Ziółek Beata

język angielski

Bałdyga Celina

matematyka

Chmielewski Ireneusz

historia

Ciborowska Janina

język polski

Niesterkowska Magdalena

WOS

   

Kozioł Tomasz

wychowanie fizyczne

Laudańska Małgorzata

technika, matematyka

Maksimowicz Anna

język polski

Jaouhari Lidia

język angielski

Mieczkowska Bożena

biologia

Młynarczyk Violetta

fizyka, matematyka

Narowska Katarzyna

chemia, informatyka

Nicewicz Dorota

język polski

Niedźwiedzka Mariola

geografia

Niedźwiedzki Mariusz

wychowanie fizyczne

Waśkiewicz Barbara

język angielski

Zawalich Jolanta

religia

s Kułak Martyna

religia

Oddziały przedszkolne:

 

Pisarska Elżbieta

wychowawca oddziału przedszkolnego

Ryzińska – Gulan Daniela

wychowawca oddziału przedszkolnego

Edukacja wczesnoszkolna:

 

Pykało Alicja

nauczanie zintegrowane

Bąkowska Bożena

nauczanie zintegrowane

Bukowska Aldona

nauczanie zintegrowane

Gołubowska Barbara

nauczanie zintegrowane

Górska Iwona

nauczanie zintegrowane

Kopacz Joanna

nauczanie zintegrowane

Ruszczyk Jolanta

nauczanie zintegrowane

Kuć-Wróblewska Magdalena

nauczanie zintegrowane

Świetlica:

 

Olszewska Beata

wychowawca świetlicy

Dąbrowska Beata

wychowawca świetlicy

Chojnowska Barbara

wychowawca świetlicy

Biblioteka:

 

Barańska Agnieszka

bibliotekarka

Siwik Wioletta

bibliotekarka

Pedagog:

 

Kadelska Halina

pedagog szkoła podstawowa

Psycholog:

 

Knyżewska Agnieszka

psycholog

Logopeda:

 

Charubin Anna

logopeda

Wychowawcy poszczególnych klas rok szkolny 2022/2023:

0a- Elżbieta Pisarska

0b- Daniela Ryzińska – Gulan

1a- Alicja Pykało

1b- Joanna Kopacz

1c- Magdalena Kuć- Wróblewska

2a- Barbara Gołubowska

2b- Bożena Bąkowska

2c- Aldona Bukowska

3a- Jolanta Ruszczyk

3b- Iwona Górska

4a- Bożena Mieczkowska

4b -Celina Bałdyga

5a- Beata Pietuszko

5b- Dorota Gajda

6a- Ewa Dębek

6b- Beata Ziółek

6c- Agnieszka Malinowska

7a- Małgorzata Laudańska

8a-Katarzyna Narowska

8b- Dorota Nicewicz

8c- Barbara Waśkiewicz

8d- Janina Ciborowska

 

 

Data powstania: niedziela, 7 lut 2010 22:11
Data opublikowania: niedziela, 7 lut 2010 22:12
Data edycji: wtorek, 4 paź 2011 19:30
Opublikował(a): Admin
Zaakceptował(a): Admin
Artykuł był czytany: 5727 razy
Ilość edycji: 18